nezávazná poptávka
Loex
mám zájem
ÚVOD > TECHNICKÝ POPIS

TECHNICKÝ POPIS

Bytový dům bude postaven z pálených cihel Porotherm.

 

Vnější stěny zdivo tl.30 cm zateplené minerální vatou tl.160 mm. Za ní bude větraná mezera a cihelná přizdívka z lícových cihel Terca.

 

Vnitřní příčky budou také zděné Porotherm tl.115, 140 a 80 mm.

 

Mezibytové stěny budou zdvojené-sendwičové stěny Porotherm AKU (mezi dvěma stěnami bude vložena vatová akustická izolace).

 

OKNA

Okna v pasivním standardu s izolačními trojskly a budou hliníková, která jsou z hlediska užitkové hodnoty nejlepší volba.

 

TOPENÍ

Topení je ve standardu podlahové elektrické (v-systém s doživotní zárukou), které má výbornou možnost regulace v jednotlivých místnostech místnostech. (Lze změnit na teplovodoní radiátorové vytápění s el.kotlem)

Každý byt bude mít rekuperaci - řízené větrání, které eliminuje možnost srážení vlhkosti tím, že udržuje vlhkost vzduchu na přijatelné úrovni. (Rekuperaci lze samozřejměi vypnout a nevyužívat).

 

ROZVODY TV a INTERNETU

V domě budou provedeny rozvody TV a internetu. První rok po nastěhování budou mít naši klieti tyto služby (tv a internet) zdarma.

 

 

Byty budou připravené k nastěhování. To znamená, že budou vymalované, udělány podlahové krytiny, obklady a osazeny zař. předměty - wc (závěsné), umyvadlo apod.

 

Naši dodavatelé
zavřít

Nezávazná poptávka

*
*
*